2015

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI - GENEL SAĞLIK İLİŞKİSİ AFİŞ YARIŞMASI

Türk Dişhekimleri Birliği Genel Başkanı Prof.Dr.Taner Yücel,  İstanbul Üniversitesi Sosyal Sorumluluk Uygulama ve Araştırma Merkezi  Başkanı Prof.Dr.Seçkin Dindar ve İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Nilüfer Sezer, 13.02.2015 tarihinde bir araya gelerek yaptıkları toplantıda, ortaklaşa gerçekleştirecekleri sosyal sorumluluk projesini kamuoyuna duyurdular.

Bu bağlamda `Ağız ve Diş Sağlığı - Genel Sağlık İlişkisi`` ana konulu proje kapsamında bir afiş yarışması ve sergisi düzenlendi. 

Türk Dişhekimleri Birliği ile İstanbul Üniversitesi işbirliğinde ve Colgate’in sponsorluğunda yapılan “Ağız ve Diş Sağlığı - Genel Sağlık İlişkisi” konulu afiş yarışması ödülleri,  30 Mayıs 2015 tarihinde TDB 21.Uluslararası Dişhekimliği Kongresi kapanış töreninde sahiplerini buldu. 

TDB Genel Başkanı Prof. Dr. Taner Yücel, İstanbul Üniversitesi Sosyal Sorumluluk Uygulama ve Araştırma Mesleği Başkanı Prof. Dr. Seçkin Dindar, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nilüfer Sezer, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Ergün Yolcu, İstanbul Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Öğr. Gör. Ahmet Dikici’nin jüriliğini yaptıkları afiş yarışmasında birinciliğe Alper Tombul'un "Dişinizin Sesine Kulak Verin", ikinciliğe Serhat Varan'ın "Kalbe Giden Yol Dişlerden Geçer", üçüncülüğe ise  Ertuğrul Ören'in "Ağzına Sağlık Türkiye"  konulu afişi  layık görüldüler. Birinciye 2.500 TL., ikinciye 1.500 TL, üçüncüye 1.000 TL. para ödülü verildi.

Afiş Yarışması Şartnamesi için tıklayınız…

Birinci
"Dişinizin Sesine Kulak Verin”
Alper TOMBUL 


İkinci 
"Kalbe Giden Yol Dişlerden Geçer"
Serhat VARAN


Üçüncü
"Ağzına Sağlık Türkiye"
Ertuğrul ÖREN