DİŞHEKİMİ SENA KOÇAK GENÇ’E TRAFİKTE SALDIRAN KİŞİ TUTUKLANDI...

İstanbul Alibeyköy'de trafikte tartıştığı Dişhekimi Sena Koçak Genç'e hakaret ettiği ve aracının kaportasına çıkıp ön camını kırdığı iddiasıyla gözaltına alınan Emre Etyemez, 'Mala zarar verme' ve 'Kasten basit yaralama' suçlarından tutuklanması talebiyle sevk edildiği Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Savcılık tutuklama müzakeresinde, Emre Etyemez'nin trafikte tartıştığı Sena Koçak Genç'e hakaret ettiğini, tehdit ettiğini, yaralama kastıyla vücuduna acı verecek tarzda sol bileğinden tuttuğunu, sol kolu ve sol bacağına vurarak yaraladığını, aracının üzerinde zıplayarak araca kasten zarar verdiğini belirtti.

Meslektaşımızın yaşadığı bu talihsiz olayı kınıyor,  son günlerde toplumumuzda artan şiddet olaylarının nerede ve nasıl olursa olsun, kimden gelirse gelsin  toplumun tüm kesimleri tarafından kınanması ve caydırıcı yaptırımlarla engellenmesi gerektiğini bir kez daha ifade ediyoruz.

Türk Dişhekimleri Birliği 

Kaynak: https://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-haberler-sosyal-medya-bu-olayi-konusmustu-ifadesi-ortaya-cikti-41587451