KONGRE SOSYAL PROGRAMI

TDB 25.Uluslararası Dişhekimliği Kongresi sosyal programı ile  meslektaşlarımız İstanbul’da unutulmaz zamanlar geçirdiler.

Yeni Türkü Konseri

Açılış töreninden sonra aynı salonda ‘Yeni Türkü,  tüm katılımcılara unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.

Ercan Kesal ile Söyleşi ve İmza Günü

Uzun yıllar Anadolu’da hekimlik yapan, filmlerinde ve kitaplarında kendi yaşantısından ve yaşanmışlıklarından kesitler sunan oyuncu, yönetmen ve yazar Ercan Kesal, keyifli sohbeti ile meslektaşlarımızla buluştu.

Emin Çapa ile Söyleşi

Kongrenin en renkli konuklarından Gazeteci-Ekonomist Emin Çapa, hızla değişen dünyamızın yakın geleceğinde bizleri bekleyen yenilikleri, yeni neslin yapacağı bilinmeyen meslekleri, evrenin bilinmezlikleri ve insan beyninin ulaştığı son noktayı değişik metaforlarla bizlere anlattı.

Banu Gökçül İmza Günü

Davranış bilimleri ve NLP uzmanı olan eğitmen, yazar ve profesyonel konuşmacı Banu Gökcül, Expodental 2019’un konuğu oldu ve sevenleri için kitaplarını imzaladı.

Gala Yemeği

Bu sene Kabare Gecesi olarak organize edilen gala yemeğinde Aşkın Nur Yengi,  Jeyan Büyükburç ve Grup Suxe katılımcılara eşsiz bir müzik ziyafeti sundular.

Nihat Sırdar ile İmza Günü

İmza gününde sevenleri ile bir araya gelen komedyen ve radyo programcısı Nihat Sırdar da meslektaşlarımızdan büyük ilgi gördü.

Ayrıca Levent Işıktekin Project Trio grubu öğle yemeklerinde meslektaşlarımıza müzik ziyafeti sundu.

Sanatçı Dişhekimleri Sergisi

Mesleğini hekim olmanın yanı sıra, ortaya koydukları sanat eserleri ile icra eden meslektaşlarımızın eserleri, kongre boyunca 5-7 Eylül 2019 tarihlerinde sergilendi. Arthur Bozacıoğlu, Ayşe Betül Gük, Prof.Dr.Hakkı Tanyel, Nihan Şenol, Duygu Çarkçı, Burcu Taban, Nejat Özçelik, Levent Özses, Banu Çiçektez ve Tuğba Şahin’in eserleri büyük ilgi gördü.

HABER GÖRSELLERİ