KONGRE WEB SİTEMİZ YAYINDA…

Türk Dişhekimleri Birliği’nin 24. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi, bu yıl 27-30 Eylül 2018  tarihlerinde  Congresium Ankara’da  yapılacak.

Birliğimiz ve Odalarımızın meslektaşlarıyla yakın temas noktası olan ve artık geleneksel hale gelen  kongrelerimiz, kanıta dayalı güncel ve doğru bilgiye ulaşma yolunda en önemli organizasyon olmanın yanında, çok sayıda firma ve geniş fuar katılımıyla teknolojik yenilikler ve malzemelerle ilgili bilgilerimizin gelişimine büyük katkı sağlamaktadır.

TDB 24. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi; kliniklerinde, hastanelerde ve üniversitelerde çalışan meslektaşlarımıza, tüm dünyadan ve ülkemizden konunun uzmanlarıyla buluşmak, tanışmak ve bilgi alışverişinde bulunmak için olağanüstü fırsatlar sunacak.

Yayına açılan http://www.tdbkongreleri.org/ adresli web sitemizden kongre ile ilgili  bilgilere ulaşabilirsiniz. Bilgi girişi devam eden alanlar da  kısa sürede yayına açılacaktır.

2018 Eylül’ünde, en güzel mevsiminde Atatürk’ün şehri Ankara’da sizleri Türkiye’nin dişhekimliği alanındaki en kapsamlı kongresine bekliyoruz.

Türk Dişhekimleri Birliği