KONGRE SOSYAL PROGRAMI

Uğur Dündar İmza Günü

Usta gazeteci Uğur Dündar, Kongrenin ilk günü meslektaşlarımızla bir araya geldi. Yoğun ilgi gören etkinlikte, meslektaşlarımız hem Uğur Dündar ile sohbet etme hem de kitaplarını imzalatma fırsatı buldular.

Sanatçı Dişhekimleri Karma Sergi Açılışı

Sanatçı meslektaşlarımızın eserlerinden oluşan Karma Sergi, kongre katılımcılarından büyük ilgi gördü.

Müjdat Gezen İle Söyleşi

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, şair ve eğitmen Müjdat Gezen, keyifli sohbetiyle kongremizi zenginleştirdi. Kongre binasının en büyük salonunu tıklım tıklım dolduran meslektaşlarımız, Sayın Gezen'in  düşündüren ve güldüren hicivleriyle günün yorgunluğunu attılar. 

Lüküs Hayat Opereti

Yoğun bilimsel programla dolu Kongrenin birinci gününün ardından bütün kadrosu dişhekimlerinden oluşan Celal Tak yönetimindeki Lüküs Hayat Opereti, izleyenlere hem bir soluk aldırdı, hem de keyifli  bir akşam geçirmelerini sağladı.

Emre Kongar İmza Günü

Toplumbilimci Prof.Dr. Emre Kongar, kongrenin ikinci günündeki imza etkinliğinde meslektaşlarımızla bir araya geldi. Kongar, hem kitaplarını imzaladı, hem de okurlarıyla sohbet imkânı buldu.

Gala Yemeği

Gala Yemeği, kongrenin ikinci günü akşamı  Hilton Bosphorus Hotel Convention Center’da  gerçekleştirildi. İlk olarak Levent Işıktekin Project Orkestrası meslektaşlarımızla buluştu.

Ardından büyük usta Erol Evgin doyumsuz sesi ve şarkıları ile katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Mirgün Cabas İmza Günü

Gazeteci Mirgün Cabas, kongrenin üçüncü gününde meslektaşlarımızla bir araya geldi ve yoğun ilgi içerisinde kitaplarını imzaladı.