TDB 23.ULUSLARARASI DİŞHEKİMLİĞİ KONGRESİ HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI
Bilim ve Teknoloji Şölenine Davetlisiniz...

TDB 23. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi 21-24 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde (ICC)  gerçekleştirilecek.

Kongrede,  dişhekimliğinde ‘Uzun Dönem Başarı’ teması işlenecek. Ağız ve diş sağlığının önemi, korunması, tedaviye ihtiyaç duyulduğunda uygulanan teşhis yöntemleri ve buna göre yapılan tedavilerin uzun dönem başarılı olabilmesi için gerekenler tartışılacak. Kongre’de ayrıca halk sağlığında ağız ve diş sağlığının önemi, koruyucu ve önleyici tedavi yöntemlerinin, rahatsızlıklardan sonra uygulanan tedavi yöntemleri ile karşılaştırılması da konuşulacak.  

Yaklaşık 5 bin dişhekiminin katılması beklenen Kongre bilimsel programında ,22 yabancı konuşmacı ile Türkiye’den 66 konuşmacının yer alacağı 12 panel, 53 konferans, 2 uydu sempozyumu, 1 forum oturumu ve yardımcı personel eğitimi yapılacak.

Açılış Töreni

21 Eylül 2017, Perşembe günü saat:10.00 da yapılacak kongre açılış töreninde; su davulları gösterisi ve Gonca Karataş İletişim Sunumu ile İstanbul Kongre Merkezi Oditoryumu’nda bizlerle birlikte olacak.

Expodental 2017 Açılış Töreni

Ağız ve diş sağlığı endüstrisi ve dişhekimliği malzeme üretimi, ithalat ve satışını yapan onlarca firmanın katılımıyla yaklaşık 5000 m2 alanda kurulu Expodental 2017, 3 gün sürecek olan TDB 23. Uluslararası Kongresi ile birlikte başlayacak ve kongre sonrasındaki Pazar günü de devam edecek.

14'ü yabancı, 163'ü yerli toplam 177 firmanın katıldığı fuar açılış töreni; 21 Eylül 2017, Perşembe günü  saat:11:30 da B5 Katı Fuar alanında…

Ulusal ve uluslararası konuşmacıları, panelleri, kursları ve serbest tebliğlerle dolu zengin bilimsel programının yanı sıra kongre sosyal programı ile meslektaşlarımız İstanbul’da unutulmaz zamanlar geçirecekler.

Tüm meslektaşlarımızla İstanbul’da bir arada olmayı bekliyoruz…

Türk Dişhekimleri Birliği