TDB 21.ULUSLARARASI DİŞHEKİMLİĞİ KONGRESİ 2.DUYURUSU YAYINLANDI

28-30 Mayıs 2015 tarihlerinde İstanbul ICC Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan TDB 21. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi ile ilgili tüm bilgilerin yer aldığı kongre 2.duyurusu yayınlandı.

Dişhekimliğinin tüm disiplinlerine ait güncel konularda düzenlenmiş paneller, konferanslar, forumlar ve interaktif oturumların yer aldığı bilimsel programın yanı sıra kongre sosyal programı ile de harika zaman geçireceksiniz.

Açılış Töreni

Zengin bilimsel programı ile mesleğimizdeki en son bilimsel ve teknolojik gelişmelerin katılımcılara sunulacağı Kongremiz, İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Oditoryumu`nda saat 10.00`da açılacak.  Açılışta Canan ANDERSON`un güçlü performansı da sizlerle olacak.

Gala Yemeği ve Candan ERÇETİN Konseri

İstanbul Kongre Merkezi terasında önce Kongremizin geleneksel Gala Yemeği yapılacak ve sonrasında olağanüstü sahne performansıyla Candan ERÇETİN sizlerle birlikte  olacak. Bu özel sesle birlikte olmak, bu özel geceyi siz değerli meslektaşlarımızla paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Expodental 2015 - Açılış Töreni

Ülkemizde alanındaki en büyük fuar saat 11:00’de kapılarını ziyaretçilerine açacak. Kongre süresince, İstanbul Kongre Merkezi`nin B5 katında ağız ve diş sağlığı endüstrisi ve dişhekimliği malzeme üretimi, ithalat ve satışını yapan onlarca firmanın katılımıyla gerçekleşecek olan, Türkiye`nin en geniş kapsamlı fuarı katılımcıların ziyaretine açık olacak.

Söyleşi / Ahmet ÜMİT

Yazar Ahmet ÜMİT`in söyleşisi kongremizi ve yaşamımızı farklı renklerle zenginleştirecek. Ayrıca yazarla tanışma ve kitaplarını imzalatma fırsatını da bulacaksınız.

Boğaz Turu

Kabataş İskelesi`nden kalkacak tekneler ile içinden deniz geçen ve üç imparatorluğa başkentlik yapmış bu kadim şehrin eşsiz güzelliğini doya doya yaşayacağız. Zengin açık büfe yemek ve müzik, yoğun bilimsel program arasında soluklanacağınız bir durak olacak.

İstanbul’da buluşmak üzere…

Kongre 2.duyurusu için tıklayınız…

Online kayıt için tıklayınız…